Obraz na prezent

Obraz do salonu to idealny prezent

W morzu okazji – imienin, urodzin, wesel, ślubów coraz ciężej o ciekawy i wartościowy prezent. Coś naprawdę dobrego łatwiej jest kupić kiedy znamy osobę która ma być obdarowana. Natomiast w przypadkach gdy idziemy na wesele czy imprezę osoby o której wiemy trochę mniej poziom trudności przy wyborze prezentu rośnie. Dawanie pieniędzy zabija cały urok koncepcji wręczania prezentu. Salon osoby która ma dostać prezent to idealne pole dla potencjalnych dawaczy prezentów. Można wymyślić jakiś ciekawy element typu zegar, coś do postawienia na półkę lub misia.  Jednak kupując wesoły drobiazg czy oryginalny można popaść w tandetę. W takim wypadku jest ryzyko kupienia głupiego prezentu i warto pomyśleć o rozwiązaniu – obraz na prezent.

obraz do salonu wybrzeże
obraz do salonu wybrzeże

 

Moje obrazy to artystyczna indywidualna praca, naprawdę dobra robota i przystepna cena. Najtańsze obrazy kosztują już 700 zł. Warto sprawdzić ofertę na stronie: obraz do salonu

Tymczasem obraz olejny to kilka aspektów które tworzą jakość prezentu. Zacznijmy od najprostszego – materiały. Lniane płótno, drewniany blejtram, farba olejna, to wszystko materiały które budują powagę prezentu. W przypadku moich obrazów, tworzę na najlepszej jakości lnianym płótnie. Warto zauważyć różnice w płótnach, najczęściej obrazy maluje się na słabych płótnach gruntowanych maszynowo. W takich przypadkach maszyna najpierw gruntuje całe połacie płótna a potem wycina fragment i przytwierdza do ram. Natomiast blejtramy które ja stosuję w moich obrazach to ręczna robota. Płótno jest najpierw obijane na ramie a potem przeklejane i gruntowane, dzięki czemu boki obrazu to czyste płótno, szlachetny len. Lniana tkanina to idealny materiał na obraz od wielu lat.

obraz na płótnie bok
Obraz na płótnie – bok

Prezent na ślub

Dlaczego obraz morza jest idealnym prezentem na ślub? Ponieważ łączy parę młodą – nie jest to ani prezent bardziej dla niego ani bardziej dla niej – to prezent wspólny. Poza tym buduje ich nowe wymarzone gniazdko. Nawet jeśli nie mają jeszcze docelowego lokum to obraz do salonu może być idealnym pierwszym krokiem. To prezent który pomaga tworzyć , choćby jeszcze na etapie planów przyszły wspólny dom. Temat jest dosyć pozytywny i niegroźny. Można zaryzykować stwierdzenie że obraz to bardzo bezpieczny prezent, minimalne jest ryzyko że osoba obdarowana akurat nie lubi morza.